Regulamin

Regulamin korzystania z forum.
Awatar użytkownika
risu
Administrator
Posty: 289
Rejestracja: 30 sie 2015, 17:38
Lokalizacja: Warszawa
Nick w grze: リス
Klasa: Warlock
Kontaktowanie:

Regulamin

Postautor: risu » 13 wrz 2015, 9:52

Serwis Bladeandsoul.com.pl to polski fansite poświęcony grze MMORPG jaką jest Blade & Soul.

Forum to miejsce dyskusji, dlatego aby panowała tu dobra atmosfera, należy przestrzegać następujących zasad:

  1. Użytkownik publikuje swoje komentarze i przemyślenia wyłącznie na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu Bladeandsoul.com.pl nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników na Forum.
  2. Bladeandsoul.com.pl nie przekazuje informacji odnośnie danych użytkowników firmom, czy osobom prywatnym. Osoby, które dokonały rejestracji w serwisie, wyrażają jednocześnie zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych w celach administracyjnych. Wszystkie dane są szyfrowane w bazie danych i dostępne tylko dla administratorów serwisu. Zastrzegamy sobie jednak prawo do przekazania wszelkich znanych nam informacji o Użytkowniku na żądanie uprawnionych organów, jeżeli zostanie wszczęte jakiekolwiek postępowanie mające związek z publikacjami na naszym Forum.
  3. Dane osobowe przekazywane są dobrowolnie przez każdego Użytkownika, w celu uczestnictwa w Forum internetowym Bladeandsoul.com.pl. Każdemu Użytkownikowi Forum internetowego, który poda swoje dane osobowe, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania.
  4. Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach Forum serwisu Bladeandsoul.com.pl treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady etykiety, zwłaszcza postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp.
  5. Wątki należy zakładać w odpowiednich dla nich działach. Wątki założone w niewłaściwych działach będą przenoszone do odpowiednich kategorii. Dodatkowo zabronione jest tworzenie takich samych wątków w kilku różnych działach. Powtarzające się wątki będą usuwane. Przed założeniem nowego tematu prosimy sprawdzić, czy podobna dyskusja już się nie toczy (przydatna może się okazać wyszukiwarka, w menu Forum opcja „szukaj”).
  6. Staraj się formułować myśli zwięźle i przejrzyście oraz unikaj błędów ortograficznych. Używaj skrótów i alternatywnych form słów tylko wtedy, gdy są pospolite.
  7. Unikaj pisania całego tekstu dużymi literami, jest to nieczytelne. Dużych liter używa się, aby jakiś fragment wypowiedzi szczególnie podkreślić. W elektronicznej formie przekazu oznaczają one używanie podniesionego tonu albo wręcz krzyku.
  8. Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj innych użytkowników. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Teksty obraźliwe dla innych Użytkowników Forum będą usuwane. Traktuj innych uczestników tak, jak sam chciałbyś być traktowany.
  9. Użytkownik notorycznie łamiący regulamin podlega procedurze upomnień oraz zablokowaniu konta.
  10. Bladeandsoul.com.pl zastrzega sobie prawo do modyfikowania niniejszego regulaminu. Wszelkie zmiany wchodzą w życie w momencie ich opublikowania na tej stronie.
Jeśli macie jakiekolwiek sugestie, pomysły lub znajdziecie błędy piszcie śmiało, o ile mi wiadomo nie gryzę :tastey:

Wróć do „Regulamin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość